بــــــــی‌ مقدمه

اصل مطلب رو بشنو

wire_mo headphone_img headphone_img
ring_img
wire_first_part

بی اختیاری ادرار چیست؟

بی‌اختیاری ادرار موضوعی نسبتا رایج در میان سالمندان و میانسالان است و متاسفانه این افراد به دلیل شرم و خجالت تا حد امکان درباره آن حرف نمی‌زنند. به همین منظور پویش «بی‌مقدمه» با حمایت ایزی‌لایف شکل گرفت.
در این پویش، تعدادی از پادکسترهای ایرانی با ما همراه شدند تا بی‌مقدمه، بی‌بهانه و بدون هیچ شرم و خجالتی با هم درباره بی‌اختیاری ادرار حرف بزنیم و با آگاهی‌رسانی این موضوع و راهکارهای مدیریتی آن، شرایط را برای عزیزانی که با این عارضه روبرو هستند آسان‌تر کنیم.

wire_second_part
play_icone

از زبان رادیو جولون

این اپیزود با حمایت ایزی‌لایف منتشر میشه.اگر خودتون مبتلا به عارضه بی‌اختیاری ادرار هستید یا فردی رو میشناسید که با این عارضه دست و پنجه نرم میکنه میخوایم ازتون دعوت کنیم که در این باره بی مقدمه حرف بزنید و کمک کنید تا همه مون اطلاعات و آگاهی بیشتری از این شرایط داشته باشیم.

برای اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره درباره چالش بی‌اختیاری ادرار و راهکار‌های مدیریت آن با کد دستوری زیر تماس بگیرید و بی‌مقدمه سوال کنید.

از طریق کست باکس بشنو

cast_img

اپیزود پنجاه و هشتم رادیو جولون

دور آتش با نگین باقری

0:00
/
forward audio audio backward
poscast_img

تماس و پشتیبانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره درباره چالش بی اختیاری ادرار و راهکارهای مدیریت آن با شماره تلفن 90000323-021 تماس بگیرید و یا از طریق کد دستوری و ثبت شماره تلفن خود با شما تماس خواهیم گرفت

دریافت نمونه رایگان

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز

sample_img

سوالات متداول

caption

caption

caption

caption

caption

caption